Letenky|Last Minute|Dovolená

Informace o Vietnamu s možností přidat odkaz - Vietnam 2021 / 2022

Všeobecné informace o Vietnamu s možností přidat odkaz. Počasí, ceny na Vietnamu, informace o zájezdech a bezpečnost. Vietnam 2021 / 2022.

Vietnam - informace s možností přidat odkaz/url

Cestovní kanceláře

Seznam českých cestovních kanceláří a agentur pořádající pobyty ve Vietnamu především v lokalitách Hanoi, Nha Trang a Phan Thiet naleznete na webu Cestovní kanceláře CK.

Všeobecné informace

Všeobecné informace o Vietnamu jako jsou dějiny, geografie, obyvatelstvo, ekonomika, turistický ruch, kultura a další naleznete na Wikipedii.

Ceny na Vietnamu

Zajímají vás jak draho je na Vietnamu? Zkuste specializovaný web Dovolená ceny, kde naleznete aktuální ceny potravin, oblečení, obuvi, ceny nápojů, dopravy, alkoholu a cigaret, ceny v restauracích a ceny dovolené na Vietnamu.

Dovolená a Last Minute zájezdy

Pro porovnání cen dovolené a Last Minute zájezdů do Vietnamu můžeme doporučit weby Dovolená Vietnam a Vietnam Last Minute.

Léky do Vietnamu

Co si s sebou na dovolenou do Vietnamu přibalit za vhodné volně prodejné léky? Nezapomeňte na své pravidelně užívané léky, léky proti nevolnosti, vhodné přípravky chránící vaše tělo před silným slunečním zářením a do letadla léky na uklidnění. Vhodné je si s sebou vzít také malou lékárničku, obsahující i prostředky na ošetření drobných poranění, léky na nachlazení a horečku a nezapomeňte také na přípravky proti hmyzu. Lékárnička by měla obsahovat určitě také malý teploměr.

Bezpečnost

Informace o aktuální bezpečnostní situaci na Vietnamu naleznete na webu Ministerstva zahraničních věcí České republiky (MZV).

Počasí na Vietnamu

Jaké je aktuální počasí na Vietnamu se dozvíte na webu AccuWeather.com.

Informace o Vietnamu.cz

Informace o doméně Vietnamu.cz a dalších doménách naleznete v katalogu domén doména Vietnamu.cz.

Jak přidat odkaz

Víte o nějakých zajímavých stránkách o Vietnamu? Pošlete nám na ně prosím typ - přidat odkaz můžete zde. Zasílejte nám tipy pouze na relevantní webové stránky nebo konkrétní url o Vietnamu. Pokud máte vlastní internetové stránky o Vietnamu, budeme rádi, pokud na nich uvedete odkaz na naše stránky nebo se můžeme případně také domluvit na výměně odkazů.

Dovolenou Vietnam 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Vietnamu. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Vietnamu vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Vietnamu vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Vietnamu vybráním příslušného měsíce:

Pobyt ve Vietnamu si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si ve Vietnamu z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Tunisko - informace o dovolené, Turecko - informace o dovolené, USA - informace o dovolené nebo například dovolenou Vietnam - informace o dovolené? Další možností je třeba Zanzibar - informace o dovolené.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Vietnamu může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Vietnamu si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Vietnamu můžete také podle kvality: např Vietnam levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Vietnamu pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Vietnam nebo sekci dovolená s dětmi.