Letenky|Last Minute|Dovolená

Dovolená ve Vietnamu - leden 2022

Dovolená Vietnam v lednu 2022. Aktuální nabídka dovolené ve Vietnamu v lednu 2022. Zájezdy Vietnam za nejvýhodnější ceny online.

Vietnam v lednu 2022

Moon View 1
★★★
 
  • 24 358 Kč

Detail

Dovolená Vietnam v zimě 2022 v lokalitě Hanoi v 3hvězdičkovém ubytování Moon View 1, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 1. leden až středa 12. leden je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Frankfurt, s odletem za 104 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 24358,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Vietnamu.
Moon View 1
★★★
 
  • 24 859 Kč

Detail

Dovolená Vietnam v zimě 2022 v resortu Hanoi v 3hvězdičkovém ubytování Moon View 1 od Invie v délce 13 dní - 12 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 2. ledna do pátek 14. ledna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Frankfurt, s odletem za 105 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Vietnamu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Vietnamu. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 24859,- Kč.
Moon View 1
★★★
 
  • 24 358 Kč

Detail

Dovolená Vietnam v zimě 2022 v lokalitě Hanoi v 3hvězdičkovém ubytování Moon View 1, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 3. leden až pátek 14. leden je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Frankfurt, s odletem za 106 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 24358,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Vietnamu.
Moon View 1
★★★
 
  • 24 859 Kč

Detail

Dovolená Vietnam v zimě 2022 v resortu Hanoi v 3hvězdičkovém ubytování Moon View 1 od Invie v délce 13 dní - 12 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 4. ledna do neděle 16. ledna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Frankfurt, s odletem za 107 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Vietnamu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Vietnamu. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 24859,- Kč.
Moon View 1
★★★
 
  • 24 859 Kč

Detail

Dovolená Vietnam v zimě 2022 v lokalitě Hanoi v 3hvězdičkovém ubytování Moon View 1, v délce 13 dní - 12 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 5. leden až pondělí 17. leden je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Frankfurt, s odletem za 108 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 24859,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Vietnamu.
Moon View 1
★★★
 
  • 24 358 Kč

Detail

Dovolená Vietnam v zimě 2022 v resortu Hanoi v 3hvězdičkovém ubytování Moon View 1 od Invie v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 5. ledna do neděle 16. ledna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Frankfurt, s odletem za 108 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Vietnamu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Vietnamu. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 24358,- Kč.
Moon View 1
★★★
 
  • 24 859 Kč

Detail

Dovolená Vietnam v zimě 2022 v lokalitě Hanoi v 3hvězdičkovém ubytování Moon View 1, v délce 13 dní - 12 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. leden až úterý 18. leden je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Frankfurt, s odletem za 109 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 24859,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Vietnamu.
Moon View 1
★★★
 
  • 24 358 Kč

Detail

Dovolená Vietnam v zimě 2022 v resortu Hanoi v 3hvězdičkovém ubytování Moon View 1 od Invie v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 6. ledna do pondělí 17. ledna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Frankfurt, s odletem za 109 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Vietnamu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Vietnamu. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 24358,- Kč.
Lapochine Beach Resort
★★
 
  • 33 279 Kč

Detail

Dovolená Vietnam v zimě 2022 v lokalitě Nha Trang v ?hvězdičkovém ubytování Lapochine Beach Resort, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 7. leden až úterý 18. leden je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Frankfurt, s odletem za 110 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 33279,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Vietnamu.
Moon View 1
★★★
 
  • 24 859 Kč

Detail

Dovolená Vietnam v zimě 2022 v resortu Hanoi v 3hvězdičkovém ubytování Moon View 1 od Invie v délce 13 dní - 12 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 7. ledna do středa 19. ledna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Frankfurt, s odletem za 110 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Vietnamu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Vietnamu. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 24859,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 49 nalezených

Dovolenou Vietnam 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Vietnamu. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Vietnamu vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Vietnamu vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Vietnamu vybráním příslušného měsíce:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt ve Vietnamu si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si ve Vietnamu z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Turecko leden, USA leden, Vietnam leden nebo například dovolenou Zanzibar leden? Další možností je třeba Albánie leden.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Vietnamu může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Vietnamu si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Vietnamu můžete také podle kvality: např Vietnam levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Vietnamu pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Vietnam nebo sekci dovolená s dětmi.