Luxusní dovolená Maledivy
Vodopád ve Vietnamu

Romana Resort s aktuální nabídkou ubytování a zájezdů za nejlepší ceny online. ☀️ Dovolená ve Vietnamu v lokalitě Phan Thiet - Romana Resort. Last Minute a All Inclusive pobyty v vietnamské lokalitě Phan Thiet 2020.

Vietnamu.cz    >    
Phan Thiet    >    

Romana Resort

Vyhledávání zájezdů

Romana Resort podle termínu

Romana Resort
Dovolená Vietnam 2020 - Phan Thiet v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Romana Resort, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 3. srpen až pondělí 17. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť, s odletem za 70 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 40493,- Kč.
 
Romana Resort
Dovolená Vietnam 2020 - Phan Thiet v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Romana Resort, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 15. srpen až sobota 29. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť, s odletem za 82 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 38993,- Kč.
 
Romana Resort
Dovolená Vietnam 2020 - Phan Thiet v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Romana Resort, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 10. říjen až úterý 20. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť, s odletem za 138 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 30687,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Phan Thiet podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal