Letenky|Last Minute|Dovolená

Poznávací zájezdy Vietnam - Vietnam 2021 / 2022

Aktuální nabídka poznávacích zájezdů do Vietnamu za nejlepší ceny online. Aktivní dovolená ve Vietnamu. Ubytování s fakultativními výlety, památky a turistika. Last Minute All Inclusive zájezdy za poznáním letecky. Pobyty levně. Vietnam 2021 / 2022.

Ads

Poznávací zájezdy Vietnam 2021 / 2022

To nejlepší z Vietnamu + PLAVBA ZÁTOKOU HA LONG (l
★★
 
  • 49 990 Kč

Detail

Dovolená Vietnam na jaře 2022 v lokalitě Hanoi v ?hvězdičkovém ubytování To nejlepší z Vietnamu + PLAVBA ZÁTOKOU HA LONG (l, v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 10. březen až neděle 20. březen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 172 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy poznávací, aktuálně v ceně 49990,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Vietnamu.

Zobrazeno 1-1 z 1 nalezených

Ads

Dovolenou Vietnam 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Vietnamu. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Vietnamu vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Vietnamu vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Vietnamu vybráním příslušného měsíce:

Pobyt ve Vietnamu si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si ve Vietnamu z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Albánie poznávací zájezdy, Bali poznávací zájezdy, Bulharsko poznávací zájezdy nebo například dovolenou Černá Hora poznávací zájezdy? Další možností je třeba Česká republika poznávací zájezdy.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Vietnamu může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Vietnamu si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Vietnamu můžete také podle kvality: např Vietnam levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Vietnamu pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Vietnam nebo sekci dovolená s dětmi.